Pro dokonale průzračnou vodu

Každému je jasné, že mít vlastní koupací zařízení na zahradě není jen o vodních radovánkách a zábavě, ale také o starostech. Většina lidí si ale představuje, že pokud si pořídí na zahradu bazén, že se stane otrokem jeho údržby, ale tak tomu být nemusí, pokud víte, jak na to. Můžete ušetřit spoustu času, ale také peněz, pokud využijete nabídky dnešního trhu a k údržbě kvality vody ve Vašem koupání použijete multifunkční tablety do bazénu 5v1, které Vám dokáží nahradit hned několik přípravků najednou.

udržovaný bazén

Multifunkční přípravek 5v1 už podle názvu napovídá, že nebudete muset nakupovat hned několik přípravků bazénové chemie, dokáže zajistit jak dostatečné množství aktivního chloru ve vodě, tak také srovnat PH vody, odstranit přebytečné ionty vápníku, zlikviduje řasy a ještě ke všemu vyvločkuje nečistoty ve vodě. Takže nemusíte zvlášť pořizovat chlorový přípravek pro dezinfekci vody, zvlášť přípravek PH plus či PH mínus http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/olympic/minus-a-plus-85641 pro srovnání PH vody, dále nepotřebujete změkčovač vody a ani algicid či vločkovač. Jak tedy vidíte, ušetříte opravdu spoustu peněz díky pořízení jednoho přípravku, který Vám nahradí hned několik dalších přípravků, a také ušetříte čas při různém dávkování různých přípravků, protože do dávkovače vhodíte pouze jeden přípravek, který se postará o všechno.

hraní v bazénu

Díky tomu, že ušetříte čas, který byste jinak strávili údržbou bazénové vody, si můžete více času užívat hraním s dětmi a plaváním a cákáním a dalšími vodními radovánkami. Nezapomeňte, že nejen přípravky bazénové chemie jsou důležité pro správnou údržbu vody a celého koupacího zařízení, ale i pomocníci z řad příslušenství Vám mohou hodně usnadnit péči o celé koupací zařízení. Také například vysavač, síťka či plachta Vám mohou hodně usnadnit péči a údržbu a spousta dalších pomocníků, které najdete všechny na jednom místě v naší široké nabídce.

Doporučené články