Omalovánky mašinka Tomáš je zábava pro celou rodinu

Mašinka Tomáš patří mezi oblíbené dětské pohádkové postavy. Udělejte dětem radost, rozvíjejte kreativitu a pořiďte jim omalovánku s touto postavičkou. Pohádková postava Mašinka Tomáš vznikla v británií podle knihy The Railway Series od reverenda W. V. Awdryho, který ji psal pro svého syna jako pohádku na dobrou noc. Poprvé televizní obrazovku tato pohádka spatřila roku 1984 a prvních 52 dílů v originálu namluvil hudebník Ringo Starr. Děj je o modré mašince Tomáši s číslem 1, která jezdí na ostrově Sodor. Není na ostrově samozřejmě sám a má tam spoustu kamarádů. S nimi zažívá spoustu zajímavých příběhů. Díky tomu, že občas vytvářejí zmatek a tím způsobují problémy jsou jejich příběhy plné dobrodružství. Naštěstí vždy trampoty končí pro všechny šťastně.

dítě

Mašinku Tomáše znají jak děti, tak i dospělí a rozplývají se nad její roztomilostí. Pořídit si ji můžete nejen jako hračku, knihu, povlečení, plakáty, odznaky, ale také například jako batoh, papuče nebo třeba omalovánky. Všechny tyto reklamní kousky koupíte jak ve specializovaných obchodech, tak také na různých online e-shopech. Při online nákupu si vždy dávejte pozor, na jakém e-shopu nakupujete, aby Vám po nákupu nezbyly jen oči pro pláč.

vybarvování

Omalovánky mašinka Tomáš

Omalovánky rozvíjejí u dětí kreativitu a u dospělých působí antistresově. Omalovánky jsou čárové kresby, které obsahují jen obrysy obrázků. Kreativec má pak za úkol tyto obrysy vybarvit dle předlohy nebo dle vlastní fantazie. Tradiční omalovánky jsou v papírové podobě a barvy se doplňují pomocí pastelek, vodovek nebo voskovek. V dnešní elektronické podobě samozřejmě existují i online omalovánky, kde se na barvy kliká a ty se sami zbarvují. Pokud teda má Vaše dítě mašinku Tomáše a jeho kamarády jako oblíbené pohádkové postavy, neváhejte mu zakoupit omalovánky mašinky Tomáš. Vaše dítě Vás za to bude milovat a vy si užijete chvíli klidu, když bude dítě zabráno do vybarvování. A pokud mu pomůžete může to být skvělá zábava pro celou rodinu.

Doporučené články