Sladké oříšky jako zdravá pochoutka

Milujete sladké, ale nechcete se jen cpát čokoládou? Chcete mlsat zdravěji? Chcete udělat také něco pro své zdraví? Hledáte alespoň trochu zdravější variantu křupavé a sladké pochoutky? Veselá veverka váš problém vyřešila. Přicházíme k vám s velkou nabídkou sladkých oříšků. Jedná se o skvělou kombinaci zdravého mlsání ve formě oříšků a uspokojení naší chuti na sladké. Nabízíme vám například arašídy v medu, a to hned ve dvou velikostech 500 g nebo 1 kg. Arašídy mají pro naše tělo také mnoho skvělých a užitečných benefitů. Snižují hladinu cholesterolu, udržují správnou hladinu cukru v krvi, jsou skvělé na podporu mozku a paměti. Obsahují antioxidanty, podporují trávení, růst svalové hmoty a slouží také jako prevence rakoviny, kardiovaskulárních onemocnění, cukrovky, obezity, urychlují metabolismus a pomáhají nám s nervovým systémem.

Ořechy

Další nabízené oříšky jsou kešu ořechy pražené v cukru. Jsou nabízeny opět ve velikostech půl kila a 1 kg. Kešu ořechy mají velmi příjemnou nasládlou chuť, obsahují velké množství omega mastných nenasycených kyselin, snižují podrážděnost a špatnou náladu, nervozitu a podporují dobrou paměť. Pomáhají nám také udržovat naše srdce v dobrém stavu a muži zajisté ocení fakt, že pomáhají s tvorbou spermií. Obsahují vysoké množství hořčíku a také pomáhají při špatném trávení.

Oříšky

Velmi oblíbené jsou také mandle pražené v cukru. Standardně je nabízíme ve velikostech půl kg a kilo. Mandle pražené v cukru jsou oblíbené především pro svoji křupavost a lahodnou chuť.

Nezapomínáme ani na milovníky sladko slaných kombinací. Patříte mezi milovníky této kombinace chutí? Tak právě Vám nabízíme mandle v medu a soli. Jedná se o opravdovou delikatesu.

Pokud nejste fanouškem sladkých oříšků zajisté si vyberete z naší široké nabídky. Neváhejte a přijďte si k nám vybrat.

Doporučené články