U reklamních triček rozhoduje nápad a motiv

Bavlněné tričko je takový vděčný předmět, můžete s ním obdarovat přátele i známé, kolegy na pracovišti, a to formou seriózní, i jako recesi či připomínku nějaké významné události. Je to vždy milá pozornost, když se zrovna strefíte do motivu a vkusu, a to nebývá zrovna snadné.

tři trika na věšáku

Trička pro zaměstnance – někteří zaměstnavatelé si zvolili tento způsob při přivítání nových kolegů na pracovišti, anebo pro utužování kolegiálních vztahů, např. na sportovních zápoleních (bowlingu, laser game, paintballu, fotbalu či volejbalu). Již dávno se ví, že firma, kde si lidé důvěřují a nezávidí, prosperuje mnohem lépe, a tričko jako dárek se jménem a firemním logem může být součástí tohoto procesu.

textil s potiskem

Do kategorie triček pro zaměstnance patří i firemní oděvy s firemním logem, jakožto součást zaměstnanecké image, to je však neosobní a příliš to zavání uniformitou. Přitom by stačilo takový oděv doplnit výšivkou s konkrétním jménem, což vylepší image firmy k nepoznání a markantní je to zejména u hostesek, technických profesí (montérů a opravářů), stěhováků a podobných služeb, kde na jednom místě pracuje více zaměstnanců jedné firmy.

Trička pro zákazníky – k většímu nákupu v e-shopech jako dárek, anebo za věrnost lidé dostávají různé drobnosti související s obvyklým sortimentem daného obchodu, ale reklamní trička https://promotextile.cz/cs/ také udělají radost, když jsou navržena vkusně a nápaditě, z kvalitního bavlněného materiálu.

Dárky svým blízkým – proč ne, ovšem buďte pozorní a vnímejte skutečné zájmy vašich blízkých, abyste nepřestřelili. Zapomeňte na alkoholové úlety, sexuální tématiku a další rádoby vtipné nápisy, sáhněte hlouběji do svého nitra a zkuste být originální a pojmout tričko jako výtvarné dílo, třeba ve formě mandaly, ornamentů, fotografií kvetoucích rostlin, panoramatických snímků krajiny vzhledem k tomu, že to dobře umožňuje digitální potisk. Jedna vyvedená fotka přírody či fotografická koláž oblíbených snímků na bílém podkladu dokáže potěšit neuvěřitelným způsobem.

Doporučené články