Moderní vstavěné skříně

Rádi byste měli něco originálního, co přesně zapadne do vašeho pokoje či chodby? Prošli jste snad deset obchodů s nábytkem, ale vždy bylo na konkrétním produktu něco špatně? Jednou příliš vysoký, podruhé nebyla vhodná barva, možná jste si představovali jiné provedení dveří, jiné vnitřní uspořádání skříně… nejlepší bude nechat si udělat vestavěné skříně Sten-skrine na míru!

U nás budete určitě spokojeni, protože v naší firmě pracují lidé s dlouholetými zkušenostmi, a dovedeme si tak poradit i s těmi nejzapeklitějšími oříšky, které pro nás připravíte. Ať už chcete navrhnout a vyrobit skříň do písmene L, potřebujete jen rovnou, ovšem velmi vysokou, s odkrytými policemi nebo kompletně prosklenými dveřmi, s vlastním designem, není v tom nejmenší problém – na všem se společně dohodneme, a dokud finálně neschválíte návrh, nic nepůjde do výroby.

skříně na míru

Vyznačujeme se skvěle odvedenou prací, ale mimo jiné také velmi kvalitními materiály a smyslem pro detail. Zvolit odborníky, kteří se ve svém oboru vyznají, je to nejlepší, co můžete udělat. Naše dlouholeté zkušenosti se odráží na každé jedné zakázce, kterou děláme. Vždy se snažíme maximálně vyjít vstříc zákazníkovi, protože víme, že chcete ve svém bytě přesnou realizaci vaší představy.

 

vestavěná skříň (2)

Ať už potřebujete vyrobit nábytek do ložnice, pracovny nebo dětského pokojíčku, vždy všechno probereme a najdeme nejvhodnější řešení. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a vše se zákazníkem konzultujeme, aby byl výsledek naprosto přesný a naplnit vaše očekávání. Pokud patříte mezi nerozhodné, určitě vyjdeme vstříc a můžeme poradit díky letitým zkušenostem. Montáž následně provádí výhradně montážníci, kteří pro nás dlouhé roky pracují, a mají tak vše nejen v oku, ale především mají šikovné ruce. Všechno bude rychle odbývat, naši lidé se o vše postarají a na vás bude jen naskládat věci do nové skříně.

5/5 - (2 votes)