Proč zvolit právě nebankovní společnost a v čem je výhodnější?

Tíživá finanční situace, zvláště v této těžké době, může zaskočit každého z nás. Pokud jste se tedy také dostali do tíživé finanční situace a přemýšlíte, zda se spolehnout na svou banku či se vydat novou a neznámou cestou k nebankovním poskytovatelům, brzy zjistíte, že druhá volba je ta správná. Získat nebankovní půjčku je totiž mnohem jednodušší, což možná už dávno víte.

Vše v pohodlí vašeho domova

klíče od domu

Mnoho bank i v dnešní internetové době neumožňuje sjednání půjčky online. Pro sjednání úvěru musíte mnohdy na pobočku, dokládat řadu dokumentů a posléze čekat, jaké stanovisko banka k vaší žádosti zaujme. Nebankovní společnosti jsou při sjednávání úvěrů daleko vstřícnější. Nemusíte totiž absolvovat zdlouhavý pohovor, ani dokládat řadu dokumentů. Žádost vyřídíte hravě online během několika málo minut. Potřebovat budete pouze připojení k internetu, počítač a osobní doklady.

Benevolentnější podmínky pro každého

V dnešní uspěchané a náročné době, není vůbec těžké dostat se do situace, kdy zkrátka nejste schopni dostát svým závazkům. V takovém případě se s největší pravděpodobností dočkáte negativního záznamu v některém z registrů dlužníků. Ovšem v tu chvíli ztrácíte u bank na důvěryhodnosti a většina bank vám v takovém případě úvěr nejspíše neschválí.

dům puzzle

Oproti tomu řada nebankovních společností do registru dlužníků vůbec nenahlíží, a pokud ano, neberou negativní záznam jako důvod k zamítnutí úvěru. Hypotéka bez registru Nebankovni-hypoteky-uvery tak může být skvělý úvěrový produkt, který se jistě bude řadě žadatelů zamlouvat. Podmínky pro získání půjčky jsou u nebankovních společností daleko mírnější, na půjčku tak mohou dosáhnout i tací, kteří by jinak v bance vůbec nepochodili.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoliv volbu, vždy si dopředu prostudujte všechny podmínky, ke kterým se podpisem smlouvy zavazujete.

Doporučené články