Půjčky firmám, podnikatelům a živnostníkům

Každý podnikatel by si přál, aby šlo podnikání hezky od ruky. Nejlepší by bylo, kdybychom měli hned velké příjmy a nemuseli si dělat existenční problémy.

Ať už máte malé řemeslo a jste živnostník, útulnou a skromnou kůlku někde za domem, kde vyrábíte své výrobky nebo jste naopak obchod, provozovna či velká firma, tak jistě víte, že na začátku se musí více investovat, než začne člověk vydělávat. Právě z těchto důvodů se potřebují peníze. Když je dobré období, tak je potřebujete jednou a jste za vodou, ale když se naopak naskytne nějaké horší období, pár měsíců je krize, nemáte z čeho platit energie, běžné náklady a lidi, tak hned víte, že je potřeba dalších peněz. Pro všechny tyto případy, ať už se vašemu podnikání daří nebo nedaří, jsou tu nebankovní hypotéky.

muž pracovní stůl

Úvěr s ručením nemovitosti pro podnikatele se nazývá nebankovní hypotéka bez registru.

Nechcete zbytečně přeplatit? Naopak si přejete, abyste všechno vyřídili snadno a rychle, protože na peníze nemůžete čekat? Jaké jsou tedy podmínky u soukromých společností?

Setkat se můžete například s dlouhou dobou splatnosti až 30 let. U každé hypotéky musíte ručit nemovitostí, ale můžete ručit naprosto jakýmkoliv druhem nemovitosti. Z ní získáte až 70% hodnoty. Měsíční splátky jsou velice nízké a vyřízení je velice jednoduché. Do 24 hodin můžete mít schválený úvěr a vyplacené peníze na druhý den. To všechno navíc vyřídíte z pohodlí domova.

muž hodinky

Peníze však musíte použít do podnikání, provozu, firmy nebo živnosti, protože se jedná o podnikatelský úvěr. Můžete s nimi však zaplatit cokoliv, co zrovna potřebujete, ať už se bude jednat o rozjezd podnikání, o koupi nového zařízení či vybavení, nebo naopak o vyplacení dluhů, exekucí či cokoliv dalšího.

Dalším bonusem je fakt, že se nemusí dokládat daňové přiznání. Toleruje se totiž jakékoliv, i v případě, že by bylo nízké. K tomu všemu se neprohlíží registry dlužníků, takže pokud byste náhodou měli záznam a kvůli tomu neuspěli s půjčkou v bance, tak soukromé společnosti tyto nesrovnalosti neřeší a mohou vám půjčit i za předpokladu, že máte záznam v registrech dlužníků.