Košile

V této kategorii naleznete kvalitní reklamní košile, na které si jako u našich ostatních produktů můžete nechat natisknout logo vaší firmy. Košile s vaším logem může tedy sloužit jako stejnokroj pro zaměstnance, nebo třeba jako dárek k propagaci vaší firmy klientům a partnerům.

Bílá košile

Firemní oblečení každého potěší, obzvlášť když se jedná o košile, které působí velmi formálně a shodneme se na tom, že na každém vypadají velmi dobře, ať už se jedná o jakýkoliv střih, kterých je na našem e-shopu dostatek a každý tak najde přesně to, co hledá. V naší nabídce je k naleznutí mnoho druhů košilí, jak dámské, tak pánské firemní košile. Jste příznivcem krátkého rukávu, kdy v teplých dnech je dlouhý rukáv nesnesitelný? U nás naleznete košile krátkého i dlouhého rukávu. Také střih se u košilí liší. Všechny košile mají různý střih, proto je škála našich produktů velmi obsáhlá, potěšíme tak každého.

Barvy máme klasické, které se na košilích nosí a se kterými se můžeme na košilích setkat– černé košile, které jsou elegantní a budete vypadat velmi slušivě, modré, ty naleznete konkrétně ve světlé a tmavě modré barvě, protože modrá je barva sečtělých a na člověka v modré působíte inteligentně, a pak samozřejmě klasicky bílé košile, které působí zase velmi čistým a uhlazeným dojmem, navíc se dají kombinovat s čímkoliv.

Modrá košile

Košile jsou z příjemného materiálu, u každého produktu je napsáno jeho složení, převážně s jedná o bavlnu. Obsáhlá škála nesmí chybět také u velikostí, ty se samozřejmě pohybují od velikosti S až po velikost XXL. Na našem e-shopu si vybere opravdu každý bez rozdílů, dbáme na spokojenost našich zákazníků, proto nabízíme mnoho produktů, všechny produkty, na které si vzpomenete. Upozorněte lidi na svou firmu našimi firemními produkty, třeba zrovna košilí s potiskem. Sjednoťte své zaměstnance firemním oblečením.

Doporučené články