Jaké jsou výhody moderních mobilních dřevostaveb? Bydlet se v nich dá celoročně a navíc ušetříte nemalé peníze!

Jistě jste už slyšeli o moderních mobilních dřevostavbách. Přemýšlíte o něčem takovém? Řekneme vám, proč je to dobrá volba. Bydlet v nich můžete pořád.

Jaké jsou výhody moderních mobilních dřevostaveb? Bydlet se v nich dá celoročně a navíc ušetříte nemalé peníze!

Bydlení je obecně dnes velkým tématem. Na stavbu vlastního domu buď nejsou peníze, nebo chybí pozemky, byty ale i podnájmy jsou opravdu drahé a tak asi každý přemýšlí o tom, jak si pořídit bydlení bez toho, aniž by ho to finančně zruinovalo. Jsou tu ale moderní a zcela jedinečné mobilní dřevostavby. Ty lze samozřejmě brát jen jako sezónní rekreační objekt, ale můžete je obývat klidně i celoročně. Mají totiž všechno, co by měl každý normální obyvatelný dům mít. Nevěříte?

návrh bydlení

Proč mobilní?

Mobilní dřevostavby Lavarohouse se doslova dají přivést kamkoliv, stačí mít připravené místo. Výhodou tak je to, že pořídíte hotovou stavbu, nemusíte se zdržovat návrhy a dlouhou výstavbou, bydlet tak určitě můžete téměř okamžitě, rozhodne rychleji, než kdybyste chtěli stavět běžný dům. Mobilní dřevostavby jsou ale stejně kvalitní, jako klasické dřevostavby a mají také výborné izolační schopnosti, takže se v nich vyplatí opravdu bydlet klidně nastálo. Mnoho lidí ale tyto stavby využívá jen jako rekreační dům na prázdniny a letní období, ale v podstatě je to škoda.

Je dobré mít nějakou základovou desku, na kterou se mobilní dřevostavba postaví, ale místo této základové desky dobře poslouží i zátěžové dlaždice nebo jen fošny ze dřeva. Mobilní dřevostavby se převážejí na speciálních nákladních autech a jsou již hotové, jejich samotné položení a vše co souvisí s instalací domu tak, aby se v něm dalo hned bydlet, pak trvá jen asi den nebo dva. No a pak už můžete začít skutečně bydlet.

dřevostavby jsou in

Pohodlí zaručeno

Dřevostavby obecně jsou oblíbené a i ty mobilní zažívají doslova boom. Je jedno, jak moc chcete stavbu využívat, ale určitě jsou vhodné k celoročnímu obývání, protože taková stavba má prostě všechno. Samozřejmě nechybí koupelna, kuchyně, je tam zavedená voda i odpady fungují, jak mají, dřevostavba má okapy, okna, parapety, zkrátka všechno, jako všechny jiné domy. Pak už jen záleží na tom, jakou velikost si zvolíte. Mobilní dřevostavby mohou být menší, i větší. To znamená, že záleží jen na vás, zda zvolíte dvě místnosti nebo jich budete chtít více, ale skutečně si tak můžete zařídit plnohodnotné bydlení.

Ušetříte tak čas, ale zejména peníze!

Doporučené články