Story o hubnutí

Story o hubnutí

Už bylo popsáno mnoho stránek, vydáno mnoho kuchařek, jak nejlépe a nejrychleji zhubnout. Časopisy neustále nabízejí diskuse s odborníky a známými populárními hvězdami z oblasti filmového umění, jak snížit váhu, a vy už nevíte, čemu máte věřit? Po přečtení těchto článků možná usoudíte, že bude patrně lepší spoléhat se na BMI kalkulátor…

jak hubnout

Pokud je mezi vámi někdo, kdo neví, oč se jedná, pak – s dovolením – vám vysvětlíme. Výpočtem svého b o d y m a s s i n d e x u dojdete k tomu, jak si se svoji váhou vlastně stojíte. Na webovém portálu najdete spoustu kalkulaček, které vám vaše BMI vypočtou a postačuje k tomu jen pár informací, a to vaše váha, výška, věk a pohlaví. Jedním klikem se dozvíte pravdu. Jedná se však pouze o orientační výsledek, který ale zhruba vypovídá o vašem životním postoji.

Takže, pokud se dostanete do nepříznivých čísel, je možná nejvyšší čas s tím něco udělat.

Prvním bodem by mělo být nastavení pravidelného stravování v menších dávkách v průběhu dne. Jen tak zabráníte tomu, že nebudete celý den jíst a večer vypleníte lednici, protože vás přepadne obrovský hlad. Říkáte, že nemáte čas si ani ohřát oběd v poledne? Pak vám mohou být k dispozici proteinové koktejly na hubnutí Goodly, jejichž příprava je velmi jednoduchá a rychlá. Nutriční drinky jsou velmi chutné s různými příchutěmi a dokážou vám svým složením nahradit i jídlo. Zařazením těchto hubnoucích nutričních koktejlů začnete samovolně hubnout, ovšem za předpokladu, že budete dodržovat pravidelný stravovací rytmus.

hubnoucí drinky

Hubnoucí proteinové koktejly se velmi snadno připravují!

Máte je hotové raz-dva! Takže i pro plně zaměstnané maminky i tatínky jsou vhodné k pití v době zaměstnání nebo jako snídaně či chutná svačinka. Výhodou těchto drinků je to, že jejich složení je vyvážené a obsahují velké množství proteinů spolu se sníženým obsahem sacharidů a tuků, jsou doplněny minerály, vitamíny, obsahují i lněný olej i vlákninu.

Doporučené články