Váš bazén si zaslouží tu nejlepší péči

V dnešní době snad už není zahrada, na které byste v létě neviděli nějaký druh bazénu či koupacího zařízení. Ať už jde jen o malé nafukovací bazénky, o velké nadzemí bazény či o vybetonované nebo třeba jen o vířivky, vždy je potřeba o ně pořádně pečovat. Je důležité do bazénové vody neustále dodávat dostatek chlorových či kyslíkových přípravků pro dezinfekci, sledovat kvalitu vody za pomocí testerů, odstraňovat mechanické nečistoty a samozřejmě se o bazén postarat i v zimním období, kdy jej nevyužíváte.
Celé bazénové zařízení a nejen voda v něm obsažená prostě vyžadují Vaši neustálou pozornost, aby byli vhodné ke koupání. Samozřejmě, že si péči o Vaše bazénové zařízení můžete usnadnit a to právě díky kvalitním a spolehlivým přípravkům bazénové chemie, které Vám zde nabízíme. Jak už bylo řečeno, nestačí jen do vody dodávat dostatek chloru pro dezinfekci vody, ale je také zapotřebí sledovat například hodnoty PH vody nebo její tvrdost.
Pokud se Vám na bazénovém zařízení, na jeho dně či stěnách začnou objevovat vápenaté krusty, může být už pozdě a Váš bazén může být poškozen. Proto, pokud máte problémy s tvrdou vodou, tak nezapomínejte používat tabletovou regenerační sůl, která Vám právě pomůže z vody odstranit přebytečný vápník a hořčík a tím zabrání jeho usazování v bazénu a tvoření krust, které by mohly poškodit bazénové zařízení.
Tabletová regenerační sůl lze využít kromě změkčení vody v bazénových zařízeních, také v domácích úpravnách vody, myčkách a dalších zařízeních pro změkčování vody. Její čistota je právě dokonale vhodná i pro domácí využití. Tablety tvoří čistý chlorid sodný, který neobsahuje žádné další látky. Proto je možné jejich použití i v myčkách nádobí a podobně.
V naší nabídce najdete tabletou regenerační sůl hned od dvou světově proslulých výrobců a to v běžných pětadvaceti kilových baleních za velmi výhodných cenových podmínek.swim

Doporučené články