Spa Lednice

Jste unavení a nemáte žádnou energii na denní běžné činnosti? Každodenní shon a stres vám dává pořádně zabrat? Potřebujete upustit páru a na chvíli se zastavit? Dlouho jste neviděli kamarádky a rádi byste s nimi strávili nějaký ten čas. Dopřejte si prodloužený víkend na jižní Moravě. Krásná příroda Pálavských vrchů a barevných vinic. Lednice nabízí krásné ubytování přímo v srdci Lednicko-Valtického areálu.

zámek lednice

Udělejte si dámskou jízdu a dopřejte si ten pravý odpočinek v ubytování Lednice. Hotel je v moderním stylu s milým personálem. Pokoje jsou ve třech variantách s kouzelným výhledem na slepé rameno Dyje. Na výběr máte z pokojů Deluxe, Standard a Rodinných pokojů. Pokoje jsou vybaveny speciálními ergonomickými matracemi pro pohodlný a nerušený spánek doplněný antialergickou úpravou polštářů. Vyspíte se dorůžova a budete svěží na prozkoumávání okolí. Nejvíce navštěvovanými památky jsou zámek Lednice a samotný Lednicko-Valtický areál, ve kterém se nachází krásné vzácné stromy a jedinečně vytvořené ostrůvky s jezery. Nedílnou součástí je Minaret, který poskytuje krásný výhled. Dále můžete vidět Janův Hrádek na který se můžete svézt loďkou. V letním období jsou v areálu projížďky kočárem taženým koňmi.

masáž

Součásti spa hotelu Lednice je venkovní bazén přístupný v letním období. U kterého najdete venkovní bar, abyste nemuseli až do hotelu. V nabídce jsou osvěžující nápoje a něco malého na chuť. Nikdo nepohrdne v letním parném dni studenou zmrzlinou. V zimním období doporučujeme vnitřní vířivou vanu, infrasaunu, finskou saunu pro šest osob a nabídku masáží od našich profesionálů. Dopřejte svému tělu regeneraci a načerpejte nové síly. Pročistěte mysl a odpočiňte si. Saunový svět vám prohřeje a uvolní napjaté svalstvo. Večer pak můžete strávit nad sklenkou dobrého místního vína a načerpat klidnou atmosféru. A k dobrému vínu a odpočinku patří skvělé jídlo. Vaše chutě uspokojíme venkovní restaurací, kde připravujeme speciality na grilu.

Doporučené články