Americká nebankovní hypotéka je trefou do černého

Jestliže právě přemýšlíte nad tím, který typ hypotéky by mohl být ten pravý pro vaše potřeby, tak vsaďte na americkou nebankovní hypotéku. Určitě toho nebudete litovat. Jedná se o snad nejoblíbenější typ hypotéky vůbec. Lidé na ni stojí v bance fronty, aby si ji mohli vyřídit, neboť je to typ bezúčelové půjčky, u které nemusíte nikomu dokazovat, na co ji použijete, a právě proto je tak oblíbená. Nicméně zatímco v bance musíte stát ve frontě, a ještě ani nemáte jistotu, že vám tam nějakou půjčku vůbec dají, tak když na místo do banky zamíříte do nebankovní společnosti, tak si ušetříte mnoho času, spoustu práce a na peníze v kapse se můžete spolehnout.
žába na penězích.jpg

K tomu, abyste si vyřídili výhodnou americkou nebankovní hypotéku, nepotřebujete mnoho věcí. Vlastně vám stačí jen nějaká vhodná nemovitost, která poslouží jako záruka pro nebankovní společnost v tom smyslu, že se jí půjčené peníze opět vrátí zpět. A tou nemovitostí může být jakákoli nemovitá věc, takže se zdaleka nemusíte omezovat pouze na svůj byt anebo rodinný dům, ale zaručit se můžete klidně třeba i garáží, zahradní chatou anebo třeba výrobním areálem. A samozřejmě je možné vyřídit i hypotéku na družstevní byt anebo na pozemek, to všechno se počítá. Ale jestliže nic z výše jmenovaného nevlastníte, prostě žádnou nemovitost nemáte, tak ani to nemusí vadit, pokud se za vaši půjčku zaručí někdo druhý, kdo již nemovitost má. Mohou to být třeba vaši rodiče anebo prarodiče anebo klidně třeba i vaši dobří přátelé anebo kdokoli jiný, kdo vám důvěřuje.
us-dollary.jpg
Dostat se tedy k americké nebankovní hypotéce je rovněž poměrně jednoduché, a to i v případě, že žádnou nemovitost nevlastníte, anebo dokonce i v případě, kdy máte nízký příjem či záznam v některém z registrů. A jakmile to jednou vyzkoušíte, tak uvidíte, že s další půjčkou už nebudete váhat.

Doporučené články