Na slabou erekci zabírá řada věcí


Také už vás nebaví neustále hledat, kde koupit Viagru? Je vám na tom všem cosi podezřelého, a domníváte se, že jistě existují i jiná, přirozená řešení problémů se slabou erekcí? Máte, pravdu, existují, a máme je dnes na dosah ruky všichni.

Adaptogeny – velkým problémem současné doby je stres. Kdo se mu cíleně vyhýbá a užívá adaptogeny, je ovšem ve značné výhodě. Tyto bylinky udržují v těle hormonální rovnováhu a pečují i o váš testosteron.

milenci v parku

Luštěniny – víte, že maso obsahuje mnoho stresových hormonů, uvolněných při násilné smrti zvířat? Pokud nám nevěříte, podnikněte někdy exkurzi na jatka, ať máte představu, jaká utrpení musí zvířata před porážkou prožít. Jak by bylo vám? Určitě byste nebyli klidní a byli byste tak vystresovaní, že obrovské množství adrenalinu by vaše lidské maso přímo znehodnotilo. Prozíraví lidé se masu vyhýbají a nahrazují je luštěninami. A domníváte-li se, že budete mít málo proteinů, uvědomte si, že svalnatí gladiátoři jedli ve starověkém Římě především fazole. A mnoho současných veganů je i mezi kulturisty.

Parfémy – nikoli parfém, ale vůně ženy je tím nejsilnějším stimulantem tvorby testosteronu. Prokázali to i mnozí sexuologové (lékaři). Klidně si dopřejte při sexu vůni propoceného trička v podpaží, a voní-li vám i kalhotky nebo bosá chodidla, není to projev fetišismu, ale zcela přirozený jev.

partnerská láska

Křivky – líbila by se vám dívka, která by vypadala jako hranatá kartonová krabice, co se do ní balí věci při stěhování? Nepochybně ne, a právě různá zakřivení hrají zásadní roli v sexuálním vzrušení a tvorbě testosteronu. Mnoho mužů si však těchto krás nedokáže užít, protože se vrhají na svou dívku s příliš jednostranným pohledem a zaměřují se hlavně na pohlavní orgány. Ale to je chyba, dopřejte si více času na milostnou předehru a mazlete se s každou částí ženského těla, jako by to byla Bohyně. Ona to ve skutečnosti je Bohyně, jen jí objevit – její překrásná ňadra, hýždě, stehna a lýtka, ale také ramena, krk, ušní boltce, rty a nos, krásný pupík, klenuté boky a vzrušující tvary kotníků a chodidel.

Doporučené články