Proč pít zelený čaj?

Kvalitní čaje nejsou ty v sáčcích
Běžné čaje ze supermarketů opravdu nejsou kvalitní čaje. Do sypaných čajů se většinou dostane jen drť, která by se při přípravě sypaných čajů vyhodila. Poznáte to podle chuti. Když si připravíte klasický sypaný čaj, bude chutnat vždycky lépe než sáčkový čaj. A to i v případě, že si koupíte lepší čaj v sáčku. Sáčky bývají vyrobené z látky, která obsahuje částice plastu, a proto sáček ovlivňuje konečnou chuť čaje. To se vám u sypaného čaje nikdy nestane.

lístky čaje

Někdo má rád bylinky, jiný zase ovoce
Sypaný čaj u nás pořídíte v několika variantách. Klasický čaj máme bílý, zelené, černý a červený, ale najdete u nás dokonce i modrý čaj, který zná málokdo. Vychutnejte si skutečně lahodný čaj, který vašemu tělu dodá pořádnou dávku antioxidantů, povzbudí vaši imunitu a zvýší obranyschopnost celého organismu, protože má protizánětlivé účinky. Zelený čaj je jedním z neoblíbenějších. U nás ho máme jako čistý čaj, případně s přírodními aromaty nebo ve směsích s jinými čaji, bylinkami, květinami nebo s ovocem.

Potěší každého
Máte rádi v létě opravdu dobrý ledový čaj? Můžete si ho připravit doma. Stačí si uvařit kvalitní zelený čaj, ochutit ho ovocem, přidat led a osvěžující nápoj máte připravený. Oproti kupovaným ledovým čajům v lahvích máte jistotu, že pijete opravdu čaj a ne jen umělá sladidla. Tento čaj potěší i v zimě, a tím spíš, když do něj přidáte med a trochu zázvoru. Hotový životabudič vás nakopne pokaždé, když se jej napijete.

zelený čaj

Co ještě?
Aby byla naše nabídka opravdu pestrá, přinášíme vám nejen nejlepší čaje ze všech koutů světa, ale máme pro vás i kávu a koření. Zakládáme si na tom, že je naše zboží té nejvyšší kvality, a že si jej lidé rádi kupují. Dopřát si můžete skutečně lahodné čaje, které jinde nekoupíte. U každého druhu si přečtěte, jak se připravuje, abyste nezničili jeho účinné látky příliš vařící vodou.

Doporučené články