Jaké prádlo se líbí mužům a jaké je přímo vzrušuje?

Je dobré přiznat si fakt, že většina žen nosí spodní prádlo především pohodlné, vzdušné, co se týká kalhotek, u podprsenek to platí dvojnásobně. Jaké prádlo se však líbí Vašemu partnerovi, nebo jste se nyní s někým seznámila, a nevíte, jaké spodní prádlo by na Vás rád jednou za čas viděl?
Je pravdou, že každý muž je jiný, a tím pádem má samozřejmě jiný vkus, ovšem v jednom se pánové shodují, nedávají přednost ženě úplně nahé, ale trochu zahalené, aby měli právě co odhalovat a na co se těšit.
žena za mužem
1)     V první řadě tady máme barvu prádla – muži dávají přednost buď bílé, nebo černé barvě, „vybledlou“ fialkovou, jakou nosila naše babička, ho opravdu nevzrušíte, můžete zkusit ještě červenou, ale mezi muži už tolik oblíbená není.
2)     Co si budeme povídat, z materiálů vede krajka – je romantická, erotická a neuvěřitelně sexy, muže nesmírně baví překonávat tyto důmyslné překážky, které lehce poodhalující vaše intimní místa, takže i když do práce nosíte prádlo pohodlné, klidně i stahovací, doma tím svého přítele nevzrušíte, je potřeba mít ve skříni pár krajkových kousků, ideálně sladěné kalhotky s podprsenkou.
3)     Tanga – ano nebo ne? I když si většina žen myslí, že muže vzrušují, není to tak docela pravda, když se totiž svléknete do spodního prádla, a i když budou tanga krajková, odhalíte tak muži „skoro“ vše, na co se těší, že si odhalí sám, u plnoštíhlých dam – krajkové prádlo ve Vaší velikosti ano, ale na tanga zapomeňte určitě, vůbec by nelichotily Vašim křivkám, Vašeho partnera vzrušujete i s Vašimi křivkami, ale tímto prádlem si je tak trochu „zdeformujete“.
modré kalhotky
4)      Mají muži rádi punčochy? Ano, mají, spolu s krajkovým prádlem, sexy síťované, nebo černé s velkou krajkou, která obepíná vaše nožky. Další kousek, který muže vzrušuje. Pokud nechcete obléknout podvazky, jsou samodržící punčochy tím pravým kouskem, který si můžete domů pořídit. Když si k nim obujete boty na podpatku, necháte chladným jen málokterého muže, bude ho bavit Vám je pomalu svlékat.

Doporučené články