Trpělivost – tu budete se ženami potřebovat vždy!

Že musí někdy muž přimhouřit oko, aby byla žena spokojená, to ví i ten, kdo dlouho žádný vztah s něžnějším pohlavím neměl. Bez žen však žít nelze, a tak je musíte brát takové, jaké jsou i v případě, že z nich často budete ztrácet hlavu a mít chuť jednou za čas navštívit i hospodu.

vzteklý chlap

Proč s nimi neztrácet trpělivost?

V mnoha situacích nelze upřít to, že to muži se ženami mají těžké a někdy opravdu netuší,jak s nimi vycházet. I myšlenka, že jim vůbec nerozumí, je v tomto ohledu přijatelná a pochopitelná. Ženu dokáže ve většině případů patřičně pochopit pouze stejné pohlaví.
To však neznamená, že vaší partnerce v době, kdy nevíte co se s ní děje a ona vám pořád dokola říká, že nic, nemůžete podat pomocnou ruku nebo jí naslouchat.
1.     Ženy často neunesou své emoce a potřebují muže k tomu, aby jim pomohli poprat se s jejich psychikou, která dostává pěkně zabrat.
2.     Nemůžete je brát z pohledu sebe samých jako osobnosti, kterým je většina věcí ukradená. Ony cítí a prožívají vše, co se v jejich životě odehrává – mnohem intenzivněji než vy.
3.     I všechny nešvary, nálady, které se mění ze dne na den nebo paličatou povahu – musíte akceptovat, protože každá žena má právo být jiná a svá.
4.     Pokud milujete ženu pro všechen její půvab, krásu, odhodlání a sílu, co v sobě má, ustojíte i vše, co vám bude čas od času brát energii a házet vás do pozice, že na ni budete mít vztek.
skrytý polibek

Když ženy přijmete takové, jaké jsou, vyjdete s nimi vždy!

Ženské pohlaví je odlišné a má různé druhy zájmů, aktivit, ale taktéž je jejich řebříček hodnot postavený úplně jinak než ten mužský. Pochopit, že má vaše partnerka potřebu rozhazovat peníze za oblečení, zařizovat každý kout ve vašem domově (do detailů) množstvím dekorací nebo nutnost řešit vše, co jste v průběhu dne dělali, nemusíte, ovšem tolerovat byste to mohli a současně měli už jen proto, že sami víte, že byste bez ní nemohli žít, existovat a vlastně ani milovat.
Protože pokud milujete, milujete i s chybami a respektem vůči vašemu protějšku.

3.9/5 - (8 votes)