Seznamky

Každý z nás slyšel o seznamkách na internetu, skupinách na sociálních sítích, které jsou určeny k seznamování nebo třeba inzerci v novinách. Mnozí to i zkusili. Některým to vyšlo, jiným ne.
zamilovaný pár.jpg
Seznamka pomáhá lidem změnit jejich životy k lepšímu, pomáhá s nalezením lásky, která je doopravdy důležitá a každý by ji měl zažít, protože je zdrojem pravého štěstí. Je to věc, díky které máme rádi život.
Jako všechno má i takové rande naslepo své výhody i nevýhody. Největší výhodou je pohodlí domova. Pro mnoho žen je to velice důležité, protože si prošly bolístkami, takže je pro ně navazování kontaktu s opačným pohlavím velice složitou záležitostí. Když píší, otevřou se mnohem lépe, než když komunikují přímo z očí do očí. Další výhodou je také fakt, že si můžete vybrat muže, který se vám líbí a to podle fotografie. S tím bohužel souvisí i jedna nevýhoda. Každý si může založit falešný profil a mnoho lidí může vypadat úplně jinak na fotografiích, než ve skutečnosti (ale na vzhledu až tak moc nezáleží, takže by to nemuselo být tak velkým problémem).
Existují i speciální seznamky, kde nabízí zajištění muži finanční odměnu dívkám za společně strávený čas – až tak jsou lidé na internetu vynalézaví.
Mnoho lidí v našem okolí má velice dobré zkušenosti se seznamkou, protože se díky ní seznámili se svou drahou polovičkou, se kterou jsou dlouho a velice šťastní.
vytetované kotvičky.jpg
Každý z nás si zaslouží být šťastným a nikomu by v tom nemělo nic bránit. Někteří lidi utíkají před svým vlastním štěstím, protože se bojí zklamání a tvrdého pádu, ze kterého se velice složitě dostává a ne každému se to povede – občas to může mít i trvalé následky na naší psychice.
Závěrem napíši jen to, že v této pokrokové době nejsou seznamky ničím neobvyklým. Mnoho žen se stydí za to, že by byly přihlášeny na seznamce, ale není za co se stydět.

4.7/5 - (3 votes)